pátek 27. února 2015

RÉÉKLAMA - RÉÉKLAMA - RÉÉKLAMA

Krásný den,

žijeme ve světě, kdy nás reklama pořádně masíruje, jsou jí plné časopisy, televize, internety (díky za programy jež je blokují), dokonce i když si koupíte knihu, dostanete reklamu na další knihu. Někdy to vypadá, že reklamy je všude víc, jak obsahu po kterém jsme toužili.

I v lidech je reklama - "Čoveče, koupila jsem si krém na nohy a mám nohy jak z hedvábí." - "Vážně? Tak to si ho koupím taky.". A starej krémař už si mne ruce.

Ale nebuďme tak zlý - byla jsem požádána abych vytvořila reklamu na míru jednomu eshopu a jeho kuponkům na slevy. Jak je někde sleva, je to skvělé a sleva na slevu? No pááni...Tak tééédy - tramtadadááá (fanfára) :


Pozor, konečně jsme vytvořili SLEVOVÉ KUPONY do eshopu. Takže nakupujte proteiny (AONE - jedna z předních značek v US, Weider, Amix, Reflex a další), spalovače tuku, BCAA. Proteinové tyčinky Quest Bar, Weider atp., Walden Farms sirupy a dressingy, těstoviny, sójové výrobkysudžuch a mnoho dalšího. 
SLEVA 5% při nákupu nad 1000 Kč - Marrifitaci1
SLEVA na poštovné při nákupu 1500 Kč pomocí (pouze) služby Zásilkovna.cz - zasilkovnafree (zde vepíšete tento kód a my vám zboží pošleme bez poštovného na vámi zvolenou pobočku zásilkovna.cz) - neplatí pro Českou poštu

PS: lze i osobní odběr v Brně

Děkujeme a příjemný nákup.

Tak to by tedy bylo - reklamní blok je úspěšně za námi, děkuji Vám za pozornost.

S přáním krásného dne
Anet