pátek 23. ledna 2015

Únorová cvičební výzva - leden už je fuč

EDIT: Výzva vytvořena v předloňském roce, opětovně pro letošek aktualizována a videa, jež nebyla aktuální, byla změněna.

Milé dívky, ženy, slečny, maminky a skvělé zralé ženy.

Všechny máte můj velký obdiv, vydržely jste, a nyní se natěšeně díváte, co jsem připravila na další měsíc. Nebudu lhát, očekávala jsem zájem o lednovou výzvu - přeci jen je to doba předsevzetí a nových začátků ale, že bude zájem takový, to by mě ani ve snu nenapadlo. Svědčí to o tom, že spousta z Vás chce začít něco pro své tělo dělat, a nyní je to zase jen na Vás, jestli budete pokračovat.. :)

Opětovně se setkáme s Jillian, Rebeccou, Cassey, Tiffany. Vezmeme si na pomoc pány Boba, Shauna a nově skupinu lidí Les Mills - jež zbožnuju a taky dvojici z projektu Fitness Blender. Poznáme několik nových videí a setkáme se i  s programem BodyRock.tv

Pokud byste rádi tabulky na měření na celý rok, nebo třeba plánek na odškrtávání jak si celý měsíc vedete, zda plníte cvičení, spíte kvalitně, dostatečně pijete atd. tak zde najdete odkazy ke stažení:
TABULKA MĚŘENÍ
KALENDÁŘ TABULKA

Na webu v sekci "vychytávky" naleznete spoustu dalších tabulek. (viz odkazy)

Pro koho je výzva určena? 

Pro všechny jež pokračují po uplynulé lednové výzvě (Lednová výzva pro začátečníky), pro všechny jež mají za sebou nějaký měsíční program (např. 30DS), ale nebavila je monotónnost cvičení, pro ty, jež už mají trošku s HIIT a podobnými cvičeními podle videí zkušenost, a samozřejmě se může zapojit kdokoliv - nikde přeci není napsáno, že musíte jet v tempu, ale klidně si vybírat, nebo odjet jen kousek (každý pohyb se počítá)..

Samozřejmě byste měly být v dobré fyzické kondici.

Pro ty jež ke mě zabrousí prvně, tak přesně pro ně, tu bude malá zastávka, kdo je vlastně kdo.

Jillian Michaels- myslím, že netřeba představovat ale přece jen: Oficiální stránky Jillian
Rebecca  Louise- ta nás všechny moooc baví: Oficiální stránka XHiT Daily
Cassey Ho - pilates trošku jinak a zábavněji: Oficiální stránka Cassey Ho - Blogilates
Tiffany Rothe - krásná černoška co nám tvaruje boky: Stránka po česku - seznam jejích videí
Bob Harper - s tím chlapíkem se člověk nadře: Oficiální stránky Boba 

Shaun T - ach - povzdech - au - slzy, ale člověk ho miluje: Oficiální stránky Shauna
FitnessBlender - videa trošku jinak: Oficiální stránky FitnessBlender
Les Mills -  parta skvělých lidí - prvky capueiry, kickboxu a dalších sportů: Oficiální stránky Les Mills

Tak velice náročně jsem dokončila odkazy na ofiko stránky - kdyby tu byl zdatnější angličtinář než já, může si počíst, mimochodem Cassey dělá fantastickou kolekci oblečení - http://www.ogorgeous.com/

A co jsem pro Vás vymyslela tentokráte? Tady to je (níže opět naleznete seznam videí, na jejichž odkaz/název stačí kliknout): Edit: plánek vytvořen na rok 2015, proto nebudou sedět dny, vy si ale jistě poradíte :)

Co potřebuju?

Budete opětovně potřebovat Kariho matku, nějakou tu činku, dobrou náladu, zdravé tělo, vodu. Cvičení jsou opětovně sestavena tak, abyste nepřesahovaly hodinu cvičení, snažila jsem se udělat i volné dny tak aby vycházely na víkend (i když ne vždy se povedlo).

Seznam odkazů - upozornuji, že je možné, že se odkazy ztrácí, jsou mazány atd. - tedy podle názvu případně hledat jiné (především u Jillian, u dalších by neměl být problém). Pokud je někde odkazů více, našla jsem na více místech.

Jillian Michaels
30DS 1lvl
6w6p 1lvl
Beginner shred w1 - POZOR NÁHRADA ZA PHASE 1 BR
Beginner shred w2 - POZOR NÁHRADA ZA PHASE2

Rebecca Louise
Butt
ABS 2
Cardio
ABS 1
Arms
Core
Legs

Cassey Ho
Legs
Butt
ABS

Tiffany Rothe
Boxer babe
Booty shake

Bob Harper
Beginner workout
Legs
Totally ripped core - kdo by si na tohle video nevěřil, nechť si vybere cokoliv jiného, co ho bavilo z měsíčního programu :) Přeci jen už je to náročnější kousek (a i mě dává zabrat) :)

Shaun T.
Total body circuit - rajče
Cardio Alpha - rajče
AB intervals
Live 4 July
Lower Focus - rajče


FitnessBlender
Cardio

Bodyrock.tv  
Sexy bikini BodyRock.tv

Les Mills
Combat kick start 30 - pokud budeme s výzvou pokračovat, ráda bych do budoucna zařadila zábavnější ale mnohem náročnější workouty od téhle party :)

Tak se těším na Vaše dojmy a zážitky, a jako u minulé výzvy, pokud uvidím zájem, stvořím pokračování. Edit: březnovou výzvu již můžete nalézt, na následující měsíc jí opětovně upravím a aktualizuji.

Anet

Bohužel z časového presu nejsem schopna vytvářet události a být aktivní. Omlouvám se.