úterý 18. listopadu 2014

Listopadový challenge - druhý týden...

Ahoj ženy, muži, květiny a veškeré mé čtenářstvo.. :)

Nějak nemám síly - což je u mě podivné a podezřelé, jsem vždy nabitá a energická ale poslední dobou jsem časově vysátá a potřebuji aspon 60hodinové dny.

No tak jdeme na to, jak jsem si cvičila? A co jsem dělala v uplynulém týdnu? Noo spíš jsem dělala výzvu - sněz co můžeš.. :D

10. listopad
Měla jsem hodně volna a dneska jsem se snažila alespon něco dohonit - Les Mills a ABS Core, pak Tiffany na boky, následovala Rebecca s cardiem a nohama.
Spáleno kolem 500 kcal

11. listopad
Klasika já blbka.. :D Včera jsem to přepískla a dneska mě boky i břišáky pálí jako čert.. Dneska 20 min advanced - no jo bříško dostalo málo na pr... A pak jen dojedu výzvu Zocel tělo.
Spáleno dohromady 230kcal

12. listopad
Pozooor mamba jde na rais - snad poprvé po 2 letech bez dětí, případně bez maminky a bez mého muže, prostě sama!! S cizími lidmi, s 30ti denní výzvou na večeři - malý report  ve fotkách - to obrýlené divné čarodějné jsem vážně já - ano, nevím proč ale fotili mě hned jak jsem přišla a pozdě, než jsem doma rozdala pokyny, opozdila jsem se o 15min já ostuda. :D13. listopad
No hromada jídla na noc.. :D Musím jí ze včera vyklepat - ChaLean a Burn Intervals - pravděpodobně asi umírám už u cvičení, hekám jak slonice u porodu...
Spáleno 700kcal

14. listopad
Dneska Shauni - nedala jsem minule Pyramid a dneska dám tedy dva kluky i za jiný den na konci výzvy - vybrala jsem si Ript Up a Speed 2.0 jež nesnáším.. :D
Spáleno 720kcal

15. listopad
Myju okna, uklízím jako matka čemeřice.. :D Pak si dám Cassey Ho a Bodyrock a přihodím 25 den výzvy Zocel tělo a potěš koště - sumasumárum 150kliků.. :D Ruce mi odpadly u protahování od těla.. :D A pak kopec žehlení..
Spáleno 440kcal

16. listopad
Dva Shauni na které nemám po včerejšku sílu.. :D Dám si Zuzku i proto aby se mi holky ve skupince nebály. Pokořila jsem svůj čas, pokořila jsem provedení cviků - sice pořád nedávám clapping push up ale 1-2-3 burppes jsem už dala v pohodě.. Můj čas minule 17:01 a dneska 15:38.. Paráááááda a pak výzva.
Spáleno 340kcal

No uf uf - náročný týden... A jak se cvičí Vám?

2 komentáře:

  1. Já trubka jsem si Zuzku zapomněla stopnout ! 1-2-3 burppes konec nic moc byla jsem i na kolenou :( ,ale clapping push up jsem dala !

    OdpovědětSmazat
    Odpovědi
    1. Jsi nejlepší - clapping bych se rozplácla jak žába.. :D

      Smazat