úterý 23. září 2014

Cvičení pro maminky a můj nový diář...

Krásný den,

uplynulý týden a víkend byl víc než náročný ale taky se stalo něco vyjímečného, naše mímo se konečně prvně po probuzení smálo a neřvalo jako tur.. S mužem jsme si udělali nádherný a hodně intimní večer jako jsme mívali na začátku vztahu a to prosím doma byly děti - jen nám udělaly radost a spaly.. :)

Objednala jsem si skvělý diář pro sportovce, konečně něco pro nás cvoky co rádi škrtáme a vypisujeme a to: http://www.sportdiary.cz/E-SHOP.html?xmlid=779391


Jsem nadšená a v rámci mé hry ve skupině na facebooku jsem vytvořila malinké cvičení pro maminky s dětmi.. :)

No a o největší pecce co mi přistála v mailu napíšu až bude maximálně oficiální.. :) Ale vše jde jako po másle, dokonce jsem muži konečně oznámila, že poběžím Spartan Race a s holkama ve skupině jsme se rozhodly, že uděláme nábor na celý tým a poběžíme ve skupině, jsem nadšená, těším se na cvíčo na Letné s Rebeccou Louise a pak narozeniny kluků u druhé babičky, dneska vymyslím co cvičit dál a myslím si, že život se začíná ubírat krásným směrem... A to jsem málem dělala modelku z řad lidu na sportovní oblečení, jen kdybych nebyla odjetá na víkend pryč.. :)

Přeju Všem aby se vám dařilo minimálně podobně jako mě...