sobota 25. října 2014

Listopadová cvičební výzva

Krásný den,

kdysi, přesně v červnu, jsem cvičila svou první výzvu podle Martiny z blogu MarriFit . Pak přišlo pokračování a to výzva na říjen - protože u Martiny na její facebookové stránce oxiduji jako správce, ujala jsem se "listopadové výzvy", nicméně jsem netušila jak náročná práce to vlastně je, sladit cvičení aby nechybělo cardio, posilování nohou, břišní části, ale i vršku těla a zkrátka a dobře všeho, aby výzva obsahovala bonusy v podobě pěkné prdelky a další, no byl to velký úkol.

Cvičení obsahuje všechno, co cvičím poslední dobou, spíš poslední měsíce. Mého oblíbence Shauna, zabijáka nohou a zadku Boba Harpera, naprosto odzbrojující Zuzku Light, nekonvenční Cassey Ho s oblibou v pilates (kdy ale svaly řvou už při cvičení), lehce dětinskou a uječenou Rebeccu, s níž jsem si měla možnost zacvičit osobně, zabijácké Combo Les Mills a neuvěřitelnou ChaLean, jež hodinu cvičí ale pořád vypadá jako kdyby vypadla z katalogu. A kdyby vás něco nebavilo, můžete tedy hravě zaměnit. Nicméně jsem se snažila aby cvičení bylo opravdu hooodně pestré a různorodé a poznávali jste stále něco nového.

Co budeme potřebovat - samozřejmě zdravé tělo bez rýmiček a kašílků..:) Pak nějakou tu kariho matku, činky s nimiž jste sžiti.  Cvičení obsahuje i pomůcku kettlebell ale dá se nahradit jak pracím práškem, tak i větší činkou.

No a zde můj výplod:
Nezapomente se vyfotit před a po, budu mít radost když se aspon jedna osoba osmělí a půjde do toho se mnou.

No a aby jste našli vše co potřebujete, zde je malý seznámek. Ti co s Martinou cvičili (možná, že i muži) minulý challenge, už jsou s některými worky seznámeni.

Bob Harper
Bob Harper Pure Burn Super StrengthMain Workout
Bob Harper Totally Ripped Core 49 min
Kettlebell cardio shred
Bob Harper Ultimate Cardio Body

Shaun T. Focus T25
Extreme, Speed, Ript Up a další

Les Mills
Shock Plyo 
Upper Body 
Core ABS 
Combat 60  

Cassey Ho
Butt on fire 
Perfect legs Workout 
Sexy Bikini Threesome Workout 

Rebecca Louise
Miley Cyrus Workout: Sexy Legs  
Cardio Workout: How to Lose Weight 
How To Lose Arm Fat  

ChaLean
ChaLean - Burn Interval 

Zuzka Light
ZWOW 8 Time challenge
ZWOW 40 Time challenge
Butt & Squat Workout - Only 5 Minutes!  
Sexy Abs And Butt in 5 Minutes 

Bonus
20 min Advanced Total Abs Workout  

No snad Vám vše bude klapat a bude se dařit. Držím palce.

Anet

Žádné komentáře:

Okomentovat